Main menu

Hanna LERNACIŃSKA

Psycholog, Terapeuta dzieci i młodzieży, Socjoterapeuta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, Kurs Psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie, aktualnie doskonali swoje umiejętności terapeutyczne i odbywa szkolenie do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od stycznia 2014 roku współpracuje na stałe z Centrum SUPER-ego oraz z Fundacją PozyTYwka. Prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne, zajęcia rozwojowe, konsultuje dzieci i rodziców. Doświadczenie kliniczne zdobywała podczas stażu na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu​. Na co dzień pomaga w rozwiązywaniu trudności jako psycholog w szkole podstawowej i gimnazjum.

W swojej pracy stawia na dobry kontakt i miłą atmosferę, które ułatwiają wprowadzanie zmian w życie. Przyjmuje dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat.

.

Facebook