Anna ŻUKROWSKA

Anna ŻUKROWSKA

Psycholog kliniczny , psychoterapeuta

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w nurcie psychoanalitycznym. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym prowadzonym pod kierunkiem dr Piotra Drozdowskiego. W 2014 uzyskała tytuł specjalisty psychologii klinicznej. Otrzymała wyróżnienie Ministerstwa Zdrowia dla osób z najlepszym wynikiem egzaminu specjalizacyjnego w 2014 roku.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży, zajmując się diagnozą oraz terapią indywidualną i grupową dzieci i młodzieży.
Równolegle prowadziła diagnostykę i terapię indywidualną dzieci i młodzieży w Poradni Psychologicznej i Poradni Zdrowia Psychicznego.

Obecnie pracuje w przedszkolach integracyjnych, zajmując się diagnozą i terapią dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Współpracuje z Uniwersytetem SWPS we Wrocławiu, prowadzi zajęcia z diagnozy psychologicznej dziecka oraz psychopatologii dzieci i młodzieży.

Prowadzi szkolenia z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży oraz treningi wychowawcze dla rodziców. Prowadzi psychoterapię dzieci i młodzieży z zakresu problematyki kryzysów rozwojowych, zaburzeń nerwicowych, lękowych oraz depresyjnych.

ZAKRES usług:

  • terapia osób dorosłych
  • terapia dzieci wspomagająca rozwój
  • psychoedukacja rodziców
  • badania psychologiczne dzieci i młodzieży

Kontakt: