Izabela BANCEWICZ

Izabela BANCEWICZ

Psycholog dziecięcy

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2003 zdała egzamin specjalizacyjny I stopnia, w 2014 uzyskała tytuł specjalisty psychologii klinicznej (II stopnień specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej).

Otrzymała wyróżnienie Ministerstwa Zdrowia dla osób z najlepszym wynikiem egzaminu specjalizacyjnego w 2014 roku. Ukończyła kurs Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej organizowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Od ponad 15 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Zajmuje się diagnozą i terapią zaburzeń wieku rozwojowego. Prowadzi terapię indywidualną dzieci i młodzieży, zajęcia psychoedukacyjne dla rodziców. Współpracuje z Uniwersytetem SWPS we Wrocławiu, prowadzi zajęcia z diagnozy psychologicznej dziecka oraz psychopatologii dzieci i młodzieży. Konsultuje pacjentów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Prowadzi szkolenia z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży dla różnych grup zawodowych, treningi wychowawcze dla rodziców.

W pracy zawodowej stara się, by diagnoza psychologiczna nie stanowiła „etykietki” dla dziecka, a przyczyniła się do lepszego rozumienia jego problemu i stanowiła punkt wyjścia do terapii.

ZAKRES usług:

  • terapia dzieci i młodzieży do lat 15
  • badanie psychologiczne dzieci i młodzieży (sfery intelektualnej i emocjonalnej)
  • badanie neuropsychologiczne dorosłych

 Kontakt: