Accessibility tools panel
X

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna to nie tylko leczenie, to także szansa na spojrzenie na siebie z zupełnie nowej perspektywy, na odkrycie ukrytych możliwości i nauczenie się brania pełnej odpowiedzialność za swoje życie. Psychoterapia indywidualna we Wrocławiu pozwoli Ci wspólnie z terapeutą nazwać problem, poznać jego źródło i nauczyć się prowadzić bardziej świadome życie w zgodzie ze sobą. Nie zwlekaj z decyzją o rozpoczęciu terapii indywidualnej. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem telefonu 71 361 04 77 i umów się na pierwszą wizytę w profesjonalnym gabinecie psychoterapii SUPER-ego. Nasi psychoterapeuci przyjmujący we Wrocławiu to wykwalifikowani i certyfikowani profesjonaliści wszystkich wiodących metod terapii, osoby z wieloletnim doświadczeniem i praktyką kliniczną oraz członkowie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Co zyskasz dzięki psychoterapii w SUPER-ego?

Co zyskasz dzięki psychoterapii? Może być ona kluczem do odnalezienia równowagi emocjonalnej i przynieść Ci wiele dobrego. Oto tylko kilka korzyści, które daje psychoterapia indywidualna.

  • Wsparcie i zrozumienie bez osądzania – w gabinecie psychoterapii masz swobodę dzielenia się swoimi przeżyciami z doświadczonym terapeutą, który zaoferuje Ci rzetelne wsparcie w walce z problemami bez oceniania.
  • Identyfikacja problemów – psychoterapeuta pomoże Ci zidentyfikować główne problemy oraz zrozumieć ich źródło, a także mechanizmy, które często zaogniają konflikty.
  • Rozwój osobisty – psychoterapia indywidualna we Wrocławiu pozwoli Ci na lepsze poznanie siebie, swoich myśli, uczuć i zachowań. Wszystko to w naturalny sposób poprowadzi Cię do głębszego zrozumienia własnych potrzeb i wartości.
  • Zmiana negatywnych wzorców – psychoterapia sprawi, że będziesz mógł pracować nad zmianą negatywnych wzorców myślenia i zachowania, które utrudniają Ci życie i relacje z innymi.
  • Radzenie sobie w trudnych sytuacjach – podczas współpracy z terapeutą nauczysz się skutecznych strategii radzenia sobie z trudnościami życiowymi i emocjonalnymi, co pozwoli Ci lepiej poradzić sobie w przyszłości.

Psychoterapia we Wrocławiu – odkryj siłę terapii

Zaufaj swoim uczuciom i otwórz się na wsparcie, które możesz znaleźć w psychoterapii. Pamiętaj, że podstawą kontaktu z terapeutą powinna być szczerość i otwartość. Dlatego nie obawiaj się pytać o wszystko to, co budzi twoje obawy i niepokój. Nie wstydź się poprosić o to, by specjalista opowiedział ci o swoich kwalifikacjach zawodowych. Kwestia jego kompetencji nie powinna być tematem tabu, więc żaden dobry terapeuta we Wrocławiu nie będzie ukrywał przed Tobą żadnych informacji na ten temat. Nie musisz zmagać się z problemami samotnie. Nie trać czasu na radzenie sobie z problemami w pojedynkę. Skorzystaj z naszej pomocy i umów się na terapię indywidualną w SUPER-ego.

Terapia indywidualna Wrocław – czas trwania

Psychoterapia długoterminowa trwa kilka miesięcy lub nawet lat. Spotkania odbywają się minimum raz w tygodniu (w terapii psychoanalitycznej nawet 3-4 razy w tygodniu), przez ustalony wcześniej okres. Istnieje jednak jeszcze krótkoterminowa terapia indywidualna we Wrocławiu, w której umawia się najczęściej na kilka spotkań z psychoterapeutą raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Liczba spotkań jest z góry ustalona.

Nasz gabinet psychoterapii we Wrocławiu znajduje się przy ul. Gajowickiej 164/1, choć w wyjątkowych przypadkach nasi terapeuci (w zależności od tego, czy pozwala im na to nurt, w którym pracują) dopuszczają możliwość zdalnych spotkań z pacjentem (nie oznacza to jednak psychoterapii realizowanej online i odbywa się sporadycznie). Zdecyduj się na psychoterapię we Wrocławiu i rozpocznij własną drogę do lepszego zdrowia psychicznego. Pozwól nam sobie pomóc, aby cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Psychoterapeuta – jak wyglądają wizyty?

Psychoterapia opiera się rozmowie i wspólnym poszukiwaniu drogi do zmiany. Pierwsze spotkania z terapeutą we Wrocławiu mają zwykle charakter konsultacji wstępnych. Ich celem jest rozpoznanie problemu, określenie oczekiwań i celu terapii. Z reguły ten etap kończy się zawarciem kontraktu. Jest to umowa pomiędzy klientem i psychoterapeutą, która określa zasady współpracy np. długość trwania sesji, ich częstotliwość, koszt. Jeśli zamierzasz odwiedzać gabinet psychoterapii we Wrocławiu regularnie, doprecyzowanie reguł wspólnej pracy zwiększa poczucie bezpieczeństwa, ułatwia uniknąć niezadowolenia i rozczarowania, a także staje się dodatkową motywacją. Sesja terapeutyczna trwa około 50 min i zazwyczaj odbywa się raz w tygodniu. Czas trwania całej terapii zależy zarówno od jej formy, jak i rodzaju problemu, z którym trzeba sobie poradzić.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu umówienia wizyty. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości odnośnie wizyty w ramach psychoterapii we Wrocławiu.


Proszę obrócić urządzenie