Accessibility tools panel
X

Warsztaty rozwoju osobistego

Warsztaty rozwoju osobistego

Warsztaty rozwoju osobistego

Oprócz porad indywidualnych, konsultacji z psychologami, psychiatrami, terapeutami, oferujemy też naszym Klientom różnorodne formy pracy rozwojowej. W naszej ofercie znajdują się coraz to nowe warsztaty rozwoju osobistego, które opierają się na najnowszych trendach i często są odpowiedzią na potrzeby zgłaszane nam bezpośrednio przez osoby odwiedzające nasze Centrum we Wrocławiu.

Tworząc katalog naszych szkoleń i warsztatów otwartych kierujemy się przekonaniem, że nieustanny rozwój jest podstawą funkcjonowania człowieka i bardzo chcemy dać taką możliwość naszym Klientom, zaprosić ich do wspólnego odkrywania swoich zasobów i obszarów do pracy. niejednokrotnie zdarza się, że udział w warsztatach rozwoju osobistego poprzedza podjęcie pracy terapeutycznej albo ją uzupełnia, bywa też świetnym wsparciem dla osób kończących proces terapeutyczny. Wykorzystujemy również możliwość grupowej pracy warsztatowej na psychoedukację dla osób z otoczenia naszych pacjentów – rodziców, podopiecznych, bliskich.

Warsztaty rozwoju osobistego realizujemy najczęściej w naszym Centrum, ale często jesteśmy również zapraszani w inne miejsca we Wrocławiu a także jeździmy poza Wrocław. Jeśli wśród naszych propozycji nie ma aktualnie jakiegoś warsztatu a chcieliby Państwo z niego skorzystać, zapraszamy do kontaktu – jesteśmy gotowi przeprowadzić go specjalnie dla Was, jeśli zbierze się odpowiednia grupa chętnych.

Nasz katalog, jeśli chodzi o warsztaty rozwoju osobistego, dynamicznie się zmienia, wciąż pojawiają się nowe propozycje, dlatego serdecznie zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku:

http://www.facebook.com/CentrumSUPERego/

oraz zapraszamy do zapisu na nasz newsletter, co pozwoli Państwu być na bieżąco z naszymi propozycjami.

Na kolejnych stronach znajdą Państwo aktualne propozycje warsztatów oraz programy rozwojowe.

Chcemy by poniższe działania dopełniały naszą ofertę psychoterapeutyczną. Niech udział w tych projektach umożliwi Państwu dalszy rozwój i pozwoli na osiągnięcie jeszcze większych sukcesów osobistych i zawodowych.

  1. Program radzenia sobie ze stresem.
  2. Trening asertywności.
  3. Warsztaty dla rodziców „Zrozum swoje dziecko”

 

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych projektach!

Zapraszamy do naszej placówki mieszczącej się przy ulicy Gajowickiej we Wrocławiu. Chętnie jednak wybierzemy się również poza Wrocław – rozważymy każdą propozycję szkolenia lub warsztatu, także poza granicami naszego miasta.


Proszę obrócić urządzenie