Lucyna PAJĄCZKOWSKA

Lucyna PAJĄCZKOWSKA

Psycholog, Psychoterapeuta

W 2003 roku ukończyła studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2009 roku ukończyła 4 – letni Kurs Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.

W latach 2004-2005 współpracowała z Towarzystwem Rozwoju Rodziny we Wrocławiu w ramach Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej oraz Ośrodka Interwencji Kryzysowej. W latach 2006-2008 związana zawodowo z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Od 2010 roku praca w Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego. Od 2006 na stałe współpracuje z Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego oraz Fundacją „Pozytywka”.

Prowadzi krótkoterminową indywidualną terapię dorosłych, terapię rodzin i związków, mocno osadzoną w nurcie ericksonowskim, zorientowaną na interdyscyplinarne i holistyczne podejście do klienta, jego problemów i potrzeb.

Specjalizuje się w problemach kryzysów rozwojowych, problemach sytuacyjnych, dysfunkcjach relacji rodzinnych, zaburzeniach lękowych i depresyjnych, problemach śmierci i żałoby, bulimii i anoreksji.

ZAKRES usług:

  • terapia dorosłych
  • terapia par

Kontakt: